قیمت رمز ارز با توییت ایلان ماسک سر به فلک کشید

تشديد نابرابری درآمدی در دهه 90

ورشکستگی ۱۳ شرکت نفتی آمریکا

دلاربازان به سوی بازار بیت کوین حرکت می کنند؟

وضعیت قیمت خرما در ماه رمضان ۱۴۰۰

مقاومت بازار مسکن در برابر تخلیه حباب قیمت ملک 

ارزان ترین خودروهای ۲۰۲۱ را بشناسید

مقایسه چهار بازار موازی در سال ۹۹

برگ بازی ایران برای چانه زنی با آمریکا

موانع مالیات گیری از خانه و خودروی لوکس

رونمایی از جدیدترین خودروی جگوار

رکورد رشد شاخص قیمت ها در دهه ۹۰

ریسک و فرصت طرح جدید بورسی ها

بازار بهاری رهن و اجاره

هالک بانک خواستار پایان پیگرد قضایی پرونده تحریمی ایران شد

پیغام کسری بودجه ۱۴۰۰ به بازار مسکن

تاریخ رونمایی محصولات جدید اپل مشخص شد

تکلیف سهام عدالت متوفیان چه می شود؟

بیت کوین روی قله جدید

نفت سنگین ایران گران شد

آیا التیماتوم مالیاتی دژپسند، سود بانکی را کاهش می دهد؟

جیپ گلادیاتور ۲۰۲۱ خودرویی جدید برای تگزاس

مهم ترین علت التهابات بازار چیست؟

مالیات خودرو ها و خانه های لوکس از چه زمانی اجرایی می شود؟

رمز ارزها؛ مقصد جدید سرمایه های خرد

فاز جدید در بازار دلار

تحليلی بر 13 شاخص كلان اقتصاد ايران

قانون چک به کمک تولید می آید؟

واکنش ها به اظهارات اخیر شیوا

قیمت انواع لاستیک خودرو در بازار چه قدر است؟

سند همکاری مشترک جدید در راه ایران

اما و اگرها درباره تورم زایی بازار سرمایه

ارزش بیت کوین ۲.۶ درصد افزایش یافت

کره ای ها پشت چراغ قرمز بازار لوازم خانگی ایران

آمریکا به جنگ یوان دیجیتالی می رود؟

سهم برندها در لیست گوشی های وارداتی چقدر است؟

پيامدهای يك «تبصره» برای افزايش قيمت كالاها

چرا ارزش پول ملی کم است؟

وام ساخت مسکن ۳۰۰ میلیونی شد

چگونه در سامانه سجام ثبت نام کنیم؟

کد خبر : ۴۶۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انتقاد تند از اِبی و پسرش در ماجرای ساسی مانکن

وقتی برنامه «پریشازکات تلنت» در شبکه «ان بی سی پرشیا» پخشش را آغاز کرد، بسیاری از ایرانیان ساکن اروپا امیدوار شدند که بتوانند روی یک صحنه استعدادیابی توانایی های خودشان را نشان بدهند و شاید به مارکت هنر در خارج ایران اضافه شوند.

انتقاد تند از اِبی و پسرش در ماجرای ساسی مانکن

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد مثبت، علی نامجو در روزنامه همدلی نوشت: وقتی برنامه «پریشازکات تلنت» در شبکه «ان بی سی پرشیا» پخشش را آغاز کرد، بسیاری از ایرانیان ساکن اروپا امیدوار شدند که بتوانند روی یک صحنه استعدادیابی توانایی های خودشان را نشان بدهند و شاید به مارکت هنر در خارج ایران اضافه شوند.

چیدمان داوران این برنامه اما از همان آغاز خبر از لنگ بودن یک جای کار می داد. حتماً بسیاری از شما ابراهیم حامدی را می شناسید و احتمالاً خیلی هایتان با صدایش خاطرات فراوانی دارید؛ خواننده ای که دست کم سه دهه است تور خداحافظی اش از استیج را در سراسر دنیا برگزار می کند و بسیاری از ایرانیانی که با او و آثارش خاطره دارند، شتابان به سمت سایت های بلیت فروشی می پرند تا آخرین اجرای آقای صدا را از دست ندهند.

او اما سی سال است با این شیوه دارد سالن های کنسرت هایش را لبریز از جمعیت می کند. البته انصاف نیست اگر بگوییم توانایی های خارق العاده ای ندارد و در اوج خوانی یکی از نوابغ تاریخ موسیقی ایران به حساب می آید.

آن برنامه اما در عمل کاری با استعدادیابی به معنای واقعی نداشت و آقای ابی و فرزندش به نظر برای اهدافی به غیراز کشف توانایی هنری جوانان ایرانی در سوئد حاضرشده بودند. او چند ماه قبل و پیش از آنکه کرونا این طور همه نقاط جهان را زیر پا بگذارد، به همراه چند تن از دیگر خوانندگان خارج نشین به عربستان سعودی رفت تا تور کنسرتی را برای سالن های خالی فستیوالی بودن تماشاگر واقعی برگزار کند.

جالب آن است که یکی از شناخته شده ترین آثار او قطعه خلیج فارس است که لابد برای آنکه میزبان ناراحت نشود، قید خواندنش را زد. یکی از کسانی که در آن تور در کنار ابی حضور داشت و البته از منظر حرفه ای اصلاً با او قابل مقایسه نیست، خواننده ای بدصدا، بدهیکل و البته سطحی بود که از بردن نامش هم دوری می کنم.

او با فریادهای گوش خراشش روی صحنه نشان داد واقعاً خواننده شدن در این دوران به همه چیز به جز صدای خوب محتاج است. این آقا البته چند ماه قبل با انتشار کلیپی از آخرین افتضاحش توانست در سراسر ایران نام خودش را در صدر بنشاند و بسیاری از رسانه ها و البته مردم در فضای مجازی با هدف هجوم بردن بر او، او را به آنچه در دل داشت، برسانند یعنی شنیده شدن.

حالا تیزر کلیپی از او در فضای مجازی منتشر شده که خبر از ارائه اثری به همان اندازه سطحی و به دردنخور دارد. او اما آدم کم هوشی نیست. در آن اثر ظاهراً رفته سراغ یکی از بازیگران فیلم های پورنو و با روسری و مانتو به سر و تن او کردن، کوشیده مثلاً سکانسی از فیلم ابد و یک روز را پیش روی بینندگان تداعی کند.

راستش را بخواهید دیشب که اولین بار آن هم به شکلی ناخواسته دستم خورد روی یک ویدئو با تیتری غیرواقعی افتادم وسط دام آقای مثلاً خواننده اما آن زمان اصلاً متوجه نشدم آن خانم وسط فیلم دقیقاً کیست. چند ساعت بعد موجی از انتقادها در فضای مجازی به راه افتاد و حتی بعضی ها با یادآوری کار قبلی او، تأکید کردند که او فرزندان ما را هدف گرفته و آدم واقعاً خطرناکی است.

حتی یک نفر در میان افاضات گوناگونی که دراین باره در اینستاگرام نوشته شده بود، توضیح داد صداوسیما، وزارت ارشاد و وزارت آموزش وپرورش با بودجه های سنگینی که دریافت می کنند، در این میان متهمان ردیف اول هستند چون حالا آن به اصطلاح خواننده با به کارگیری یک پورن استار در کلیپش توانسته همه توجهات را به سمت خودش جلب کند و این برای بچه های ما خطرناک است.

فارغ از این که فرزند آقای صدا با نظارت بابا، مدیریت برنامه های آن خواننده را بر عهده دارد و خیلی از سینه چاکان ابی و منتقدان آن خواننده هنوز این را نمی دانند، اما کسانی که در ثانیه اول آن بازیگر فیلم های پورن را شناختند باید توضیح بدهند که اگر فرزندان آنان آن بازیگر را می شناسند که دقیقاً چه چیزی برای آن ها خطرناک است و اگر هم نمی شناسند آن ها با توضیحات و اشاره های مستقیم شان باعث وبانی آشنایی فرزندانشان با او شده اند؛ بنابراین آنان از آن خواننده جعلی و آن بازیگر برای فرزندانشان خطرناک تر هستند.

پایان پیام/

کلید واژه :

ساسی مانکن

،

ابراهیم حامدی

،

اینستاگرام

ثبت نظرات
captcha